![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgZqUgw3Tz7wqPSJXLa338J6m6kH3jg12TS_US4avgUSTmg_hP4FqJpMcoY6zPK4EfLNQVhS9okQE4pU_DWr9nbss4z1XSgRogVef6l3S0euCvoJ58qslkZ9JJYkiWwqtfTDTvhebWX62y_ZgvIPBsOZIiPHM2bAAqcyrfz9xjg0j9s5rSEEL2cBXCo3OpR/w640-h358/1.png)
Η δημοτική παράταξη Ανάπλαση Αιγάλεω εξέδωσε την ακόλουθη ανακοίνωση σχετικά με την παρουσίαση του ψηφοδελτίου της Ανάπλασης για τις δημοτικές εκλογές:
Με μια μεγάλη συγκέντρωση, μέσα σε ένα εξαιρετικό κλίμα και με αισιοδοξία νίκης, πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Δευτέρας 18 Σεπτεμβρίου στο Πν. Κέντρο «Γ. Ρίτσος» η παρουσίαση του ψηφοδελτίου της Ανάπλασης για τις δημοτικές εκλογές, ενώ σε βασικές πτυχές του προγράμματος αναφέρθηκε στην εισηγητική του ομιλία ο επικεφαλής της παράταξης και υποψήφιος Δήμαρχος Δημήτρης Μπίρμπας.
Ευχαριστούμε όλες τις συνδημότισσες και όλους τους συνδημότες μας για την παρουσία τους στην εκδήλωση μας. Ανάμεσα σε άλλους παραβρέθηκαν οι:
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiS5Ibrd8LDV2YhVsU_FDPQTuEP01LBnJxsjdp45cDGIsXUyWE2Lz3nRzrQrtxhSnYpckJbA2PWocCElLUVEDGIg5wJlwMr5v9OYffoi_fOR6DQJEQSjUYzJ8dranNAIZ4dhQ7ZjCEpFX2ULBwfV1y22NwcsIJswZ9XenLIprTQnaJTSS_-A2kEyPgFIQiH/w640-h428/4.jpg)
- Ρένα Δούρου, βουλεύτρια Δυτικής Αθήνας, πρώην Περιφερειάρχης Αττικής και μέλος του ΓΣ της Ανάπλασης
- Χαρά Καφαντάρη, πρώην βουλεύτρια Δυτικής Αθήνας
- Χρυσάνθη Αυλωνίτου, περιφερειακή σύμβουλος Αττικής και υποψήφια περιφερειακή σύμβουλος με τον Αττικό Κύκλο Συνεργασίας και Εμπιστοσύνης – Γ. Ιωακειμίδης
- Βαγγέλης Αυγουλάς, πρώην Αντιδήμαρχος Δήμου Ιλίου και υποψήφιος Περιφερειακός σύμβουλος με τον Αττικό Κύκλο Συνεργασίας και Εμπιστοσύνης – Γ. Ιωακειμίδης
- Ζήσης Καπράνας, μέλος του ΔΣ της Διδασκαλικής Ομοσπονδίας Ελλάδας (ΔΟΕ) και υποψήφιος Περιφερειακός σύμβουλος με τον Αττικό Κύκλο Συνεργασίας και Εμπιστοσύνης – Γ. Ιωακειμίδης
- Δημήτρης Μπέσης, πρόεδρος των συλλόγων «Φίλοι του Πυριτιδοποιείου» και «Α.Σ. Εδαφοσφαίρισης Αιγάλεω», πρώην δημοτικός σύμβουλος, όπως και υποψήφιος Περιφερειακός σύμβουλος με τον Αττικό Κύκλο Συνεργασίας και Εμπιστοσύνης – Γ. Ιωακειμίδης
- Δημήτρης Μπινετζής, υποψήφιος Περιφερειακός σύμβουλος με τον Αττικό Κύκλο Συνεργασίας και Εμπιστοσύνης – Γ. Ιωακειμίδης
- Βιργινία Γεωργοπάνου, πρόεδρος της Ένωσης Συλλόγων Γονέων & Κηδεμόνων Δήμου Αιγάλεω και πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του 6ου ΓΕΛ
- Κωνσταντίνα Τάτση, Ειδική Γραμματέας της Ένωσης Συλλόγων Γονέων & Κηδεμόνων Δήμου Αιγάλεω και Αντιπρόεδρος του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του 2ου Δημοτικού Σχολείου
- Κώστας Βανικιώτης, πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του 1ου Γυμνασίου
- Καλομοίρα Μπάκουλη, πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του 3ου Γυμνασίου
- Καλλιόπη Σάκκουλη, Γενική Γραμματέας του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του 6ου ΓΕΛ
- Μάκης Ζάχαρης, πρώην Αντιδήμαρχος και πρόεδρος του Α.Π.Ο. Ιεράπολις
- Αγγελική Γεωργίου, μέλος ΔΣ του Συλλόγου Κρητών Αιγάλεω
- Αναστασία Μανίκα, μέλος ΔΣ του Συλλόγου Κρητών Αιγάλεω.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiUE6KjmrNaydx4G7lNguJsG6K-ciU7yyyzqp2m8T84kjk-74wyfPO8R_FcpX5XsnqYnqrJD8IkCs2xQs5v9qylhlKqtUJzeAEbBwBVOAA8756sOmRUp9GDYGxXrUTszyobcpmMkuo9eunfDMK6iyEIwTS6HfBaNAMKb2Qqmv-P80l3TxlAH1hNUIpPoo_4/s320/2.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh6Wsw5yhgXgLk5GdNnONs3EDDrgl0ppt7Yh2pg1eRHXDe_gFFgXTTi_DW3xKv7T_r4mYOG3Gu0hEWXhqYIJOlyioybJj9iA5myT_SdgltncjwvnBeAB1tGmKEQs4nXdBfmR8PlEex-vKmZy3zjtp7nYH2W2a66I2TsZcLsIYwr7pZem1aYG_Jbey6jYUzB/s320/3.jpg)